Nová aplikace ParkSimply funguje již ve třech velkých městech

12.7.2019

Hradec Králové, Ústí nad Labem a Havlíčkův Brod. Tato tři města jako první v České republice využívají novou mobilní aplikaci ParkSimply od společnosti Globdata. Tato novinka zrychlí a usnadní proces placení za parkování v tarifních zónách daného sídla. Zmíněná města se tak nebojí reflektovat trendy v oblasti Smart Cities a již využívají technologii, která pomáhá všem motoristům.

„Těší nás, že se podařilo úspěšně zavést aplikaci ParkSimply již ve třech městech. Po několika týdnech provozu jsme zaznamenali jen pozitivní ohlasy. Proto plánujeme tuto možnost platby za parkování nabídnout i dalším městům v České republice,“ říká Petr Klička ze společnosti Globdata.

Platba prostřednictvím aplikace coby bezhotovostní platby je dalším krokem k ušetření času všem motoristům, kteří do daného místa přijedou. Stačí mít jen po ruce chytrý telefon a nainstalovanou aplikaci ParkSimply. Samotné placení je pak rychlé a snadné. O cenách parkování rozhodují jednotlivé tarify měst.

Společnost Globdata je lídrem v oblasti systémů plateb za parkování využívaném ve více než padesáti českých městech včetně SMS jízdenek. Projekt ParkSimply, který Globdata provozuje, je tak dalším logickým krokem k zefektivnění a zjednodušení placení pro co nejširší pole zákazníků. Aplikace ParkSimply je v současné době dostupná pro systémy iOS a Android.